PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10026065}
6,4 744
oceny
6,4 10 1 744
6,2 4
oceny krytyków
Istoty fantastyczne
powrót do forum filmu Istoty fantastyczne

Chcę obejrzeć, barrrdzo, ale tylko bez dubbingu. Plejada wspaniałych aktorów, którzy w oryginalnej wersji podkładają głosy to jedyna wersja jaką chcę oglądać. To okropne, że dystrybutorzy kinowi nie dają nam tej możliwości, żeby obejrzeć taką wersję w kinach.

Jedyna szansa w platformach internetowych, które wykupią prawa do filmu za jakiś czas. Smutne :(

Gajowa

mnie dubbing się podobał, a czy fanclub Jeremy'ego Ironsa lamentował, że nie mogą go usłyszeć nigdzie w polskich kinach w "Królu lewie"? Na filmy dla dzieci chodzą w miażdżącej większości dzieci :)

PeterTitel

No i co z tego, że w większości? Powinien być wybór. Moja 8latka chce oglądać po angielsku i też musimy czekać aż wyjdzie na czymś innym. Mario był grany w oryginalne i z dubbingiem

D0MINISIA

Jakby ktoś z kinami w dialog wchodził, podrzucam argument - w Holandii ten wybór jest. Wiem, widziałam, dzisiaj, po angielsku, w kinie, z holenderskimi napisami :-)

Gajowa

Jak masa filmów dostaje tylko napisy to jest spoko ale jak jeden dostaje tylko dubbing to już płacz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones