Britt Robertson

Brittany Leanna Robertson

7,7
11 662 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Britt Robertson

Moja Ocenaa ...

użytkownik usunięty

No cóż widziałem ją tylko w 3 produkcjach ; Life Unexpected, The Secret Circle i w filmie Frank ..

Dla mnie Brittany jest dobrą aktorką . Miałem napisać, że młodego pokolenia bo wygląda tak młodo, ale ma 21 lat. Są od niej lepsze aktorki w tym samym wieku, ale są też gorsze.
Brittany jest bardzo ładna i seksowna. Jej grę w Drugiej Szansie(Life Unexpected) oceniam na 6/10, ale jej kreację w The Secret Circle oceniam na 8/10 . : D

Trochę żałowałem, że zdjęli Drugą Szansę z anteny, ale po obejrzeniu Tajemnego Kręgu(The Secret Circle) przestałem. Fabułą serialu jest świetna i aktorzy też .

Podsumowując Britt jest dobra, ale dzięki The Secret Circle może być świetna.
Jej grę mogę ocenić na 7/10,ale po jeszcze paru odcinkach Tajemnego Kręgu zmienię na lepszą.
Pozdrawiam .

tak wygląda młodo :) moim zdaniem dobrze gra też ja widziałam e the secret circle dobrze tam gra wgl uwielbiam ten serial tylko na razie skończył się pierwszy sezon a niewiadoma co z kolejnym :( tak to widziałam ja w liceum avalon i tam ja poznałam i bardzo mi się spodobała ;) mam nadzieję że zagra jeszcze w jakimś podobnym filmie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones