Britt Robertson

Brittany Leanna Robertson

7,7
11 662 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Britt Robertson

kurcze ona ma 20 lat?? w Life Unexpected gra 16-latke i wiecej bym jej nie dala. a tak na marginesie to gra super :)

niunnka

Dla mnie ona i Shiri Appleby wyglądają raczej jak siostry a nie jak matka i córka.

carolotta

Fakt, zgodzę się z tobą i aż trudno uwierzyć że Shiri Appleby na swój wiek tak świetnie wygląda.

tomek1616

dokladnie. specjalnie weszlam na filmweb by sprawdzic czy w rzeczywistosci ma rowniez az! 32 lata.

a co do Brittany to jest śliczna mimo, ze jest blondynka;P i tez 20 lat bym jej nie dała.

niunnka

Są osoby które wyglądają na młodsze aniżeli są w rzeczywistości ;) To dobrze że Brittany nie wygląda na starszą :)

Co do serialu to różnica wieku jest między matka a córką 16 lat a to raczej rzadko spotykane ;) Dlatego wyglądają jak np. siostry lol

askaeddie

już między mną, a moją siostrą jest większa różnica ;) Shiri świetnie się trzyma, śliczna jest :)

askaeddie

W Gilmore Girls (Kochane kłopoty) była identyczna różnica wiekowa. Lorelai zaszła w ciążę w wieku 16 lat i akcja serialu działa się, gdy Rory, jej córka, była właśnie w tym wieku. Jednak tam różnica wizualna między matką a córką była bardziej widoczna, może przez prawdziwy wiek aktorek - w sumie nie sprawdzałam.

niunnka

ja mam 20 lat i też nie wyglądam żebym je miała.zawsze twierdzą że mam 16 ;D ale serial bombowy,tylko że się tak dziwnie kończy ;(czekam na 2 sezon ;]

niunnka

Ta różnica wieku jest zadko spotykana, moja matka urodziła mnie jak miała 15 lat, ja mam teraz 18 a ona tylko 33. I tez nie wygląda na moją matkę. I chyba dlatego serial ten LU mi się tak podoba bo czuje się jakbym oglądała coś o sobie.. :)

niunnka

ona miala 20 i 21 lat jak grale te role w unexpected a faktycznie nie wygladala na swoj wiek

niunnka

nie wiem skad ci przyszlo ze 16 i 20 latka bardzo sie róznią wygladem, w tym przedziale wiekowym dziewczyny ani nie rosną ani sie nie starzeją szczególnie

niunnka

z notki biograficznej wychodzi, że ma 25, a gra 15-latkę w filmie disneya "tomorrowland".
jestem w szoku, że w ogóle wpuścili ją na casting ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones